Idealne miejsce na odpoczynek? Wakacje na Kaszubach - standy-reklamowe.com.pl

Idealne miejsce na odpoczynek? Wakacje na Kaszubach

Góry i morze, to dobre alternatywy jednak z pewnością przeludnione i drogie. Polska ma do zaoferowania znacznie więcej pięknych miejsc, godnych odwiedzenia. Kaszuby to spokój dla dorosłych i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Wakacje w tej krainie zachwycą nawet najbardziej wymagającego podróżnika. Oto jak można spędzić czas na Kaszubach.


Szeroka baza noclegowa


Wybierając się na wakacje, przede wszystkim sprawdzić należy dostępne noclegi. Im mniejsza miejscowość, tym większa sielanka. Świetnym miejscem do zatrzymania się jest Strysza Buda. Wieś ta znajduje się w bliskim sąsiedztwie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego nad rzeką Łeba. Straszą Buda noclegi to wiele alternatyw na pobyt, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo całkiem niedaleko wsi znajdują się dwie rewelacyjne atrakcje; Kaszubski Park Miniatur i Kaszubski Park Gigantów. Oba miejsca przypadną do gustu najmłodszym, jak i tym nieco starszym turystom.


Masa pomysłów na wolny czas


Odpoczynek i relaks to z pewnością cechy wakacji porządane przez rodziców. Za to młodsze pokolenie uwielbia spędzać czas aktywnie. Dlatego Kaszuby, to świetnie miejsce na wakacje. Sielanka połączona z wieloma atrakcjami, gwarantuje zadowolenie turystów w każdym wieku. Co warto odwiedzić będąc na Kaszubach? Świat Labiryntów Bliziny to miejsce gwarantujące aktywną rozrywkę. Pułapki wykonane są z naturalnych przeszkód. Każdego roku właściciele miejsca zmieniają labirynt, który tworzony jest z kukurydzy, tak więc nawet stali bywalcy nie przyzwyczają się do pułapek. A może Footgolf? To atrakcja to połączenie piłki nożnej i golfa. Miejsce znajduje się w Przywidzu i jak dotąd jest pierwszym i jedynym takim na mapie Polski. Jeśli w grę wchodzi aktywny wypoczynek połączony z rodzinną współpracą, warto wybrać się na wycieczkę drezyną. Podróż odbywa się po nieużywanych torach kolejowych. Drezyna napędzana jest dzięki sile ludzkich rąk, dlatego jest to atrakcja łącząca aktywność oraz współpracę. To tylko kilka z licznych kaszubskich atrakcji, które zdecydowanie jeszcze lepiej wyglądają na miejscu.

Słowa kluczowe:strysza buda noclegi,