Stojaki na ulotki, dispensery i urny na broszury

Pojemnik na ulotki typu „dispenser”, mogą być małe - naladowe, lub duże, do ustawienia na podłodze. W zależności od potrzeb mogą posiadać jedną lub kilka kieszonek do ulotek. Wykonywane są z tektur falistych lub litych. Ich „plecy” stanowią niejednokrotnie stand reklamowy. Kieszonki mogą być również wykonane z materiałów transparentnych (najczęściej PCW). Bardzo efektowne jest łączenie pojemnika na ulotki z urną do ich wrzucania.

Oferowane przez naszą firmę kartonowe stojaki na ulotki z tektury falistej to doskonała forma reklamy. Należy jednak pamiętać, że broszury powinny zawierać krótkie i rzeczowe dane, które zainteresują klientów. W ten sposób chętniej poszukają oni informacji na temat wybranej firmy. Dispensery to doskonała forma reklamy, dla klientów, którzy mają ograniczony budżet. Niski koszt druku broszurek oraz możliwość wielokrotnego użytku stojaka sprawiają, że cieszą się one dużą popularnością wśród klientów. Co więcej, oferowane produkty doskonale sprawdzą się jako forma promocji zarówno w biurze, jak i na targach.

Leaflet containers of „dispensers” type, small ones or to be put on the floor, can have one or more leaflet pockets, can be made of corrugated board or solid fibreboard, their “back” functions quite often as an ad stand, pockets can be also made of transparent material (most often PCW), it is very effective to combine a leaflet container with a throw – in urn.

P. P. H. JAWO
ul. Chwaszczyńska 190 D
81-571 Gdynia