Display’e reklamowe

Display’e reklamowe – służą do ekspozycji lub sprzedaży towarów promowanych. Wykonywane są przeważnie z tektur falistych kaszerowanych, ale także przy użyciu innych materiałów. Mogą posiadać topery i kieszonki na ulotki. Mogą być pakowane w postaci rozłożonej w całości lub w całości towarem.

Advertising displayes are used to expose and sell promotional foods; can be made of cashered corrugated board; can have solid fibreboard topper and leaflet poczet; usually packed spread.

Regały

Regały szybkiego montażu

Display’e - regały półkowe, sklejone w całość, do błyskawicznego rozkładania. Półki wpinane zazwyczaj na wsuwki z tworzywa sztucznego lub w gniazda boków. Ich wadą jest to, że zazwyczaj mają duże gabaryty opakowania jednostkowego.

Display’e naladowe

STANDY MODUŁOWE, STANDY SEGMENTOWE, MODUŁY BIEDRONKOWE, TACKI I KUWETY

Niezależne półki na towar, dostosowane do mocowania jednego na drugim. Można z nich budować całe zestawy paletowe, zwieńczając wspólnymi plecami lub górnymi tacami. Mogą być wykonane z tektury falistej szarej, białej lub kaszerowanej zadrukowanym kartonem (całościowo lub miejscowo - przedni rant). Posiadamy wykrojniki na różnego typu tekturowe segmenty, moduły, tacki i tray'e. Skośne lub proste boki.

Inne (kosze, tuby, stojaki itd.)

Kosze promocyjne do sprzedaży drobnych towarów wytrzymałe na obciążenia, mogą występować z przegrodami, z toperami na rurkach itp. Materiały: w zależności od rodzaju - fala B lub fala E kaszerowana kartonem. Pakowane na płasko, szybki "automatyczny" montaż.

P. P. H. JAWO
ul. Chwaszczyńska 190 D
81-571 Gdynia